Jump to content
osx86.org
  • 0
Sign in to follow this  
izé

Segítség stb...

Question

Helló!

Ahogy elnézem a magyarok nem nagyon csináltak saját részleget, de biztos vagyok benne hogy vannak kevésbé jó angol tudású érdekl?d?k. Ezt a topicot azért nyitottam hogy MAGYARUL is segíthessünk egymásnak.

Recommended Posts

• 0

Hello!

Rettent? kezd? vagyok osx témába.Le tudná vki írni szájba rágósan hogy kextet hogyn tudok telepíteni MB{censored} nélkül?

A 10.7.4. teljesen haza vágta a 3d megjelenítésemet,csak a qe_ci_48xx_10.7.4.pkg tudná megjavitani de olyan meg nincs,csak patch ami nem telepít?s csak kext.....Ha tud vki segíteni megköszönném.

• 0

Kext Helper, Kext Wizard, Kext Utility... stb... ezek minde olyan applikációk, amik telepítik neked a kext-et, aztán rendbeszedik a cachet, stb...

• 0

nekem már csak egy darab kext kéne...ami kezeli a gma3150-es karit...:D más már minden m?ködik...csak 800x600-on nem az igazi :D

• 0

Én is csodálkozom ezen a részlegen és egyben nagyon nagyon örülök!!!

Én egy iAtkos L -próbálkoznék. Nagy pc konfigomon tökéletesen megy most a hordozható gépemen kellene életre kelteni.

A notebook:

ASUS X54C

Intel B815 1.6GHZ (Core 2)

Hitachi SATA HDD 320GB

2GB RAM

Intel HD 784MB

Realtek HD Audio

802.11n WLAN

Atheros AR8151 Gigabit Ethernet Controller

A hiba:

pc power --> press F2 (BIOS) --> ACHI enabled --> Boot 1: CD/DVD Boot 2: HDD --> Exit and Save RESTART

pc power --> boot CD --> iAtkos boot loader--> press enter = Hiba, leáll a folyamat, lefagy az egész.

Én nem értem miért?

Régi telepít?vel próbálkoztam, tudtam beírni ?v parancsot és azzal is hiba:

Photo_2012.07.18._20_35_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha eltávolítom a cd-t akkor:

Photo_2012.07.18._20_36_16_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tehát bármilyen OSX86-el próbálkozom már az elején az enter nyomásnál megfagy :(